UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie mam zamiaru nikomu mówić co ma robić Zgadza się, że to nie jest mój pomysł, ja tylko powielam dobrą radę daną przez pana Bula Komoruskiego :)

antykacap

Anuluj