UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli miasto wydaje 200 000zł na stowarzyszenie, które ma rozdawać karnety w szkołach, to niech da te pieniądze szkołom. Moje dziecko nie jeździ na nartach to po huk mi karnet. Miasto równie dobrze mogło dać pieniądze na tor gokartowy którego właściciel rozdawałby karnety dla szkół. Też tak bym chciał. To jakaś paranoja. Ktoś tu z podatników żartuje, albo robi wszystko poważnie. To jeszcze gorzej.

Treser kucyk szetlandzkich