UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@antykacap - Nie Ty bedziesz mówił mi co mam robić :), jeżdzę co roku na Słowację na narty i wystarcza mi to, natomiast zdecydowanie bardziej wolałabym zostawić pieniądze w swoim mieście.


Anuluj