UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@antykacap - Nie Ty bedziesz mówił mi co mam robić :), jeżdzę co roku na Słowację na narty i wystarcza mi to, natomiast zdecydowanie bardziej wolałabym zostawić pieniądze w swoim mieście.
@antykacap - Nie Ty bedziesz mówił mi co mam robić :), jeżdzę co roku na Słowację na narty i wystarcza mi to, natomiast zdecydowanie bardziej wolałabym zostawić pieniądze w swoim mieście.