UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

normą jest, że miasto utrzymuje wszystkie kluby sportowe i stowarzyszenia działające na rzecz dzieci, twoje dziecko może nie chce jeździć na nartach, a moje chce, a ma w nosie piłką nożną czy ręczna, na te kluby co roku miasto przyznaje dużo więcej pieniędzy, więc skąd ten szum. W zeszłym roku i poprzednim Kram Start dostał więcej niż 200 tys. i nikt z tego nie robił sensacji,

anna1010

Anuluj