A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przede wszystkim nie ma żadnej blokady na komentarze.
a i żeby dodatkowo uzmysłowić skalę to te 20 ton kiełbasy zajęłoby 5 przyczep ciągnikowych, czyli co około 73 dni zjadano przyczepe kiełbasy
a jak pojawi się śnieg jakimś cudem to czeka się 2 godz. na wjazd w kolejce aby zjechać w 10 min.
Szkoda tych pieniędzy. W Elblągu jest mnóstwo sekcji sportowych, które ledwo zipią z braku pieniędzy. Gdyby nie ludzie z pasją, którzy całkowicie poświęcają się temu co robią dzieciaki nie miałyby gdzie i u kogo trenować. Za tę kasę kilka lat dali by radę.
Od poczatku razem z ta G. CH to komuszy układ. Dofinansowanie a pózniej umarzanie. A ty poczatkuijacy przedsiebiorco za. .. dalaj na nich na zus i tę resztę cwaniaków.
Niech wybuduje sztuczny zjazd a nie czeka na śnieg.
@antykacap - Mnie nie stać na Alpy więc wybrałabym Góre Chrobrego
A może zbudować letni tor saneczkowy, bo zimy bywają różne. Byłaby to atrakcja przyciągająca turystów !
Jak na razie to korzystałam ze swoich pieniędzy, żeby trochę się poślizgać, a potem zjeść kiełbaskę za 10.zl, Wcześniej można było wziąć naukę jazdy z panem z Ukrainy za 70 zł. Proszę o adres tego Stowarzyszenia.
Nie stać Cię na wyjazd w Alpy? To znam rozwiązanie: zmień pracę i weź kredyt :D