47
02.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na wzniesieniu elblaskim można by zrobić takie trasy i wyciągi ze Kaszuby by się chowaly!!! Wyciąć kulka drzew i można by zrobić trasy zjazdowe 2 km długości!!!!
(2017.11.02)

info

2  
  0
Jak słyszę ztowarzyszenie, fundacja, projekt itp to mnie szlag trafia!!! Soros wciąż gdzieś swoje macki wpycha.
(2017.11.02)

info

6  
  0
Czy ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo oglądał ostatnio sprzęt zawieszony w tym hmm parku linowym?. .. jak nie to zachęcam do oględzin.
Władimir (2017.11.02)

info

3  
  0
Miasto fajne ale ludzie jacyś poje....ni
(2017.11.03)

info

0  
  0
@antykacap - No tak, ale Góra Chrobrego jest świetnym miejscem do przygotowania się na wyjazd w bardziej wymagające stoki, Uwielbiam sobie po pracy poszusować ze 2 -3 godz. na świeżym powietrzu. Już nie mogę się doczekać ( A w Alpy pojadę w marcu )
(2017.11.03)
Bardzo dobrze, że miasto wspiera różne formy aktywnego wypoczynku. Zarówno lodowisko jak i wyciąg narciarski są w Elblągu od dawna i stały się lokalną tradycją i atrakcją. Dotacja na promocję sportów zimowych w naszym mieście jest strzałem w dziesiątkę. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany tą formą wypoczynku niech się interesuje jak miasto wydaje pieniądze na to co jest bliższe jego sercu. Proszę o ocenę wydawania pieniędzy przez tą fundację osoby uprawiające lub chcące zacząć uprawiać sporty zimowe, a nie osoby, które nie mają na ten temat zielonego pojęcia.
Narciarz amator (2017.11.03)

info

0  
  4
Olimpia Elbląg zacznie w końcu godnie reprezentować miasto czy nadal będzie lokalną drużyną podwórkową? Wieloletnie dotacje z miasta nie dają oczekiwanych efektów. Na co wydawane są te pieniądze? Chciałbym zapisać moją 10 córkę do szkółki piłkarskiej, aby krzewić w niej sportowego ducha. Czy to jest darmowe?
Ojciec (2017.11.03)

info

0  
  2