UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tych pieniędzy. W Elblągu jest mnóstwo sekcji sportowych, które ledwo zipią z braku pieniędzy. Gdyby nie ludzie z pasją, którzy całkowicie poświęcają się temu co robią dzieciaki nie miałyby gdzie i u kogo trenować. Za tę kasę kilka lat dali by radę.
Słowa