UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda tych pieniędzy. W Elblągu jest mnóstwo sekcji sportowych, które ledwo zipią z braku pieniędzy. Gdyby nie ludzie z pasją, którzy całkowicie poświęcają się temu co robią dzieciaki nie miałyby gdzie i u kogo trenować. Za tę kasę kilka lat dali by radę.
Słowa