UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może zbudować letni tor saneczkowy, bo zimy bywają różne. Byłaby to atrakcja przyciągająca turystów !
babcia
A może zbudować letni tor saneczkowy, bo zimy bywają różne. Byłaby to atrakcja przyciągająca turystów !
babcia