UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak na razie to korzystałam ze swoich pieniędzy, żeby trochę się poślizgać, a potem zjeść kiełbaskę za 10.zl, Wcześniej można było wziąć naukę jazdy z panem z Ukrainy za 70 zł. Proszę o adres tego Stowarzyszenia.