A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zennon - @Zennon - mówisz o normalnych rowerzystach którzy uważają na innych, siebie i swój nieraz bardzo drogi sprzęt czy o dzieciach z okolic 2000-któregoś roku które skaczą na małych BMX-ach i innych rowerkach po chodnikach jakby byli w skate parku?
@rowerzysta - Pic polega na tym, że przepisy ruchu drogowego obowiązują WSZYSTKICH jego uczestników!! Jedziesz rowerem po jezdni to ten znak ograniczenia jest również dla ciebie!
Pic polega na tym że jechałem po ścieżce a nie po drodze, droga była za rowem
niech mi policjant wystawi mandat za prędkość na rowerze. Zrobię beke na cały kraj. Internet pęknie ze śmiechu a policjant zostanie pośmiewiskiem. .
Jeżdżem cięzarówkom i jestem zawodowym kierowcom i mówię stanowcze NIE wszystkim rowerzystą, kierowcą osobówek i przechodnią! Nikt z nich nie umie jeździć i chodzić! Nie znają przepisów i na drogę się pchajom! Najgorsi Ci kierowcy! Nie wiedzą, że mój zestaw w miejscu się nie zatrzyma?! Na kurs ich wysłać!
Ty Jeż dżem jesz dżem ha ha ha
A nie ,Jeż je dżem