UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha, nieźle Cię fantazja poniosła :) sporo jeżdżę rowerem po mieście więc nie próbuj wciskać mi takich kitów. A przeszedłeś się może ulicami, przy których nie ma drogi dla rowerów? Taka np. Mickiewicza, Żeromskiego itp. To jest DRAMAT co rowerzyści wyprawiają tam na chodnikach.
Zennon