UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha, nieźle Cię fantazja poniosła :) sporo jeżdżę rowerem po mieście więc nie próbuj wciskać mi takich kitów. A przeszedłeś się może ulicami, przy których nie ma drogi dla rowerów? Taka np. Mickiewicza, Żeromskiego itp. To jest DRAMAT co rowerzyści wyprawiają tam na chodnikach.

Zennon

Anuluj