UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hahaha, nieźle Cię fantazja poniosła :) sporo jeżdżę rowerem po mieście więc nie próbuj wciskać mi takich kitów. A przeszedłeś się może ulicami, przy których nie ma drogi dla rowerów? Taka np. Mickiewicza, Żeromskiego itp. To jest DRAMAT co rowerzyści wyprawiają tam na chodnikach.
Zennon