UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

chciałbym zapytać: co się dzieje z pewnymi oficerami, przy których znaleziono podobną ilość prochów? Wydaje mi się, że w dalszym ciągu pełnią służbę w polskim wojsku. Z tym, że jeden w stolicy, a drugi na miejscu. Wstyd i żenada. ..

sgru