UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprawy nie znam ale na bank w żandarmerii pracują bandyci pod przykrywką prawa. Cykl reportaży na jednym z poczytnych portali ujawnia minimalną skale problemu w tej bandyckiej formacji. Metody typowo gestapowskie. Próbują złamać człowieka ale nie każdy im się da. Z tego co wiem, płacą za informacje.