UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chciałbym zapytać: co się dzieje z pewnymi oficerami, przy których znaleziono podobną ilość prochów? Wydaje mi się, że w dalszym ciągu pełnią służbę w polskim wojsku. Z tym, że jeden w stolicy, a drugi na miejscu. Wstyd i żenada. ..
sgru