Znęcała się nad córką

6
28.05.2015
Znęcała się nad córką
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci wezwani na domową interwencję zatrzymali 60-letnią, pijaną kobietę. Okazało się, że nie jest to zwykła, incydentalna awantura domowa, a sytuacja powtarza się od kilku miesięcy. Zatrzymana kobieta, gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchana pod kątem znęcania się nad swoja córką. 60-latka w przeszłości była już za to karana.
Policjanci po zatrzymaniu awanturującej się kobiety przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się psychicznym nad rodziną. Okazało się, że 60-latka nadużywa alkoholu. Z relacji świadków wynikało, że potrafiła ona upijać się nawet przez 3 tygodnie i w tym czasie urządzać awantury. Jej znęcanie się nad córką oraz 6-letnią wnuczką miało bardziej charakter psychiczny. W mieszkaniu dochodziło do zakłócania nocnego spoczynku, krytykowania, wyzywania. Teraz kobieta odpowie przed sądem za swoje czyny. Może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd może zobowiązać taką osobę także do podjęcia leczenia przeciwalkoholowego.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Alkohol zniszczył kolejną rodzinę, smutne
(2015.05.28)
to nie alkohol niszczy rodziny a ludzie. Tak samo jak nie nóż zabija a trzymająca go osoba. .. .
AnaHana (2015.05.29)
Bullshit
(2015.05.29)
Anahana alkohol uzależnia czy ci się to podoba czy nie, a ludzie uzależnieni w większości tak się właśnie zachowują. I to nie ich wina, tylko alkoholu i społeczeństwa kreującego alkohol na filar naszej kultury. Alkohol to narkotyk, tyle że legalny. Analogia z nożem wyświechtana i kompletnie nie oddająca koszmaru uzależnienia. Przypominam, ALKOHOLIZM SIĘ LECZY.
(2015.05.29)
". .I to nie ich wina, tylko alkoholu" nikt nikomu na siłę nie pcha więc zawsze można na coś zwalać winę. Wszystko i wszyscy winni tylko nie sprawca. A to smutne dzieciństwo a to brak pracy a to inny widzi mi się. .. fajny tok rozumowania :>szkoda tylko, że człowiek ma "mózg" i czasem powinien go użyć a nie tylko zwalać winę na inne rzeczy
AnaHana (2015.05.29)
kroniki policyjne:' zgwałciła mnie butelka ' Może mają dość popaprańców
;0) (2015.05.31)

info

0  
  0