UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Anahana alkohol uzależnia czy ci się to podoba czy nie, a ludzie uzależnieni w większości tak się właśnie zachowują. I to nie ich wina, tylko alkoholu i społeczeństwa kreującego alkohol na filar naszej kultury. Alkohol to narkotyk, tyle że legalny. Analogia z nożem wyświechtana i kompletnie nie oddająca koszmaru uzależnienia. Przypominam, ALKOHOLIZM SIĘ LECZY.


Anuluj