UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
". .I to nie ich wina, tylko alkoholu" nikt nikomu na siłę nie pcha więc zawsze można na coś zwalać winę. Wszystko i wszyscy winni tylko nie sprawca. A to smutne dzieciństwo a to brak pracy a to inny widzi mi się. .. fajny tok rozumowania :>szkoda tylko, że człowiek ma "mózg" i czasem powinien go użyć a nie tylko zwalać winę na inne rzeczy
AnaHana