Wybrany wątek opinii

Alkohol zniszczył kolejną rodzinę, smutne
(2015.05.28)
to nie alkohol niszczy rodziny a ludzie. Tak samo jak nie nóż zabija a trzymająca go osoba. .. .
AnaHana (2015.05.29)
Bullshit
(2015.05.29)
Anahana alkohol uzależnia czy ci się to podoba czy nie, a ludzie uzależnieni w większości tak się właśnie zachowują. I to nie ich wina, tylko alkoholu i społeczeństwa kreującego alkohol na filar naszej kultury. Alkohol to narkotyk, tyle że legalny. Analogia z nożem wyświechtana i kompletnie nie oddająca koszmaru uzależnienia. Przypominam, ALKOHOLIZM SIĘ LECZY.
(2015.05.29)
". .I to nie ich wina, tylko alkoholu" nikt nikomu na siłę nie pcha więc zawsze można na coś zwalać winę. Wszystko i wszyscy winni tylko nie sprawca. A to smutne dzieciństwo a to brak pracy a to inny widzi mi się. .. fajny tok rozumowania :>szkoda tylko, że człowiek ma "mózg" i czasem powinien go użyć a nie tylko zwalać winę na inne rzeczy
AnaHana (2015.05.29)
Powrót do komentarzy