Wybrany wątek opinii
Alkohol zniszczył kolejną rodzinę, smutne
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
to nie alkohol niszczy rodziny a ludzie. Tak samo jak nie nóż zabija a trzymająca go osoba. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Bullshit
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Anahana alkohol uzależnia czy ci się to podoba czy nie, a ludzie uzależnieni w większości tak się właśnie zachowują. I to nie ich wina, tylko alkoholu i społeczeństwa kreującego alkohol na filar naszej kultury. Alkohol to narkotyk, tyle że legalny. Analogia z nożem wyświechtana i kompletnie nie oddająca koszmaru uzależnienia. Przypominam, ALKOHOLIZM SIĘ LECZY.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
". .I to nie ich wina, tylko alkoholu" nikt nikomu na siłę nie pcha więc zawsze można na coś zwalać winę. Wszystko i wszyscy winni tylko nie sprawca. A to smutne dzieciństwo a to brak pracy a to inny widzi mi się. .. fajny tok rozumowania :>szkoda tylko, że człowiek ma "mózg" i czasem powinien go użyć a nie tylko zwalać winę na inne rzeczy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0