UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

". .I to nie ich wina, tylko alkoholu" nikt nikomu na siłę nie pcha więc zawsze można na coś zwalać winę. Wszystko i wszyscy winni tylko nie sprawca. A to smutne dzieciństwo a to brak pracy a to inny widzi mi się. .. fajny tok rozumowania :>szkoda tylko, że człowiek ma "mózg" i czasem powinien go użyć a nie tylko zwalać winę na inne rzeczy

AnaHana

Anuluj