Złapano złodzieja rowerów
fot. policja
Policjanci z Elbląga zatrzymali 33-latka, który w połowie września br. ukradł dwa rowery spod dwóch elbląskich szkół. Wartość skradzionych jednośladów to ponad 3 tysiące złotych. Mężczyzna sprzedał je napotkanym na ulicy ludziom za 150 zł. Policjanci szukają skradzionego mienia i przypominają, że zakup kradzionego sprzętu to paserstwo, za które grozi kara nawet do 5 lat więzienia.