UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak. Nie będę zabezpieczał roweru bo będę wierzył w kulturę i uczciwość innych. Jak mieszkałem kilka lat na zachodzie to roweru nigdy nie zabezpieczałem. Tylko, że niestety żyjemy gdzie żyjemy
kkkkkk1
No tak. Nie będę zabezpieczał roweru bo będę wierzył w kulturę i uczciwość innych. Jak mieszkałem kilka lat na zachodzie to roweru nigdy nie zabezpieczałem. Tylko, że niestety żyjemy gdzie żyjemy
kkkkkk1