UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak. Nie będę zabezpieczał roweru bo będę wierzył w kulturę i uczciwość innych. Jak mieszkałem kilka lat na zachodzie to roweru nigdy nie zabezpieczałem. Tylko, że niestety żyjemy gdzie żyjemy

kkkkkk1

Anuluj