UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy gadacie za granica gorzej kradną , kradną nie tylko rowery ale i samochody bardziej niż w Polsce , rower spróbuj zostawić w Berlinie przy kawiarni na 10 minut i go nie będzie proste same Turasy i ciapuchy złodziejskie strach chodzić nocą bo cię zabija za 10eurasow

Mongolia

Anuluj