UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu nie chodzi o zabezpieczenia a "kulturę". .. są państwa w których zostawia się rower na ulicy bez żadnych zabezpieczeń i nie giną (no chyba że akurat obok przechodził jakiś Polak).


Anuluj