UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro to pisać, ale właściciele rowerów często sami się proszą o kradzież. Często zabezpieczają swoje jednoślady cienkimi linkami za 15 zł, które co silniejszy samymi rękami urwie. Nie ma zabezpieczeń idealnych, ale polecam zestaw U-lock + AXA Defender. Złodziejowi będzie ciężko.

kkkkkk1

Anuluj