UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykro to pisać, ale właściciele rowerów często sami się proszą o kradzież. Często zabezpieczają swoje jednoślady cienkimi linkami za 15 zł, które co silniejszy samymi rękami urwie. Nie ma zabezpieczeń idealnych, ale polecam zestaw U-lock + AXA Defender. Złodziejowi będzie ciężko.
kkkkkk1