UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro to pisać, ale właściciele rowerów często sami się proszą o kradzież. Często zabezpieczają swoje jednoślady cienkimi linkami za 15 zł, które co silniejszy samymi rękami urwie. Nie ma zabezpieczeń idealnych, ale polecam zestaw U-lock + AXA Defender. Złodziejowi będzie ciężko.

kkkkkk1