UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co wy gadacie za granica gorzej kradną , kradną nie tylko rowery ale i samochody bardziej niż w Polsce , rower spróbuj zostawić w Berlinie przy kawiarni na 10 minut i go nie będzie proste same Turasy i ciapuchy złodziejskie strach chodzić nocą bo cię zabija za 10eurasow

Mongolia