Dopuszczalna prędkość w tym miejscu to 50 km/h. Teraz młody kierowca pożegna się z prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące. 21-latek został również ukarany mandatem karnym. Policjanci z ruchu drogowego dyscyplinują kierowców popełniających tego typu wykroczenia, ponieważ to właśnie zbyt duża prędkość często jest przyczyną poważnych wypadków drogowych.
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter