słabo. mnie złapali 205 na 50 ale nie w e-gu i nie zabrali prawka hehe bo pędzić trzeba umiećMadeinDDR
słabo. mnie złapali 205 na 50 ale nie w e-gu i nie zabrali prawka hehe bo pędzić trzeba umieć