UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bujają się takie synki furami pożyczonymi od taty albo kupionymi za kasę z pierwszej komunii, tacy mistrzowie kierownicy bez pojęcia o jeździ i bez mózgu. Dla takich powinna być kara finansowa podniesiona do 5 tys i rok bez prawka ale jak znam życie to będzie jeździł bez bo przeciez rozumu to to nie ma
Rey-estrator