11
15.02.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ubeckie dupolizy do roboty a nie pisać bzdury to was powinni karać za waszą patologie to co piszecie świadczy o was. imponuje wam polska milicja to zaciągnijcie się do złodziejskiej służby. pozdrawiam was ciule.
antyubek. (2017.02.16)

info

1  
  4