UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Którzy to kierowcy z Wiktorowa? Przecież tam samochody mają ze 3 osoby i żadnym z tych wraków nie da się pośmigać więcej, niż 50 km/h :)
Którzy to kierowcy z Wiktorowa? Przecież tam samochody mają ze 3 osoby i żadnym z tych wraków nie da się pośmigać więcej, niż 50 km/h :)