UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Którzy to kierowcy z Wiktorowa? Przecież tam samochody mają ze 3 osoby i żadnym z tych wraków nie da się pośmigać więcej, niż 50 km/h :)


Anuluj