UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech jak najszybciej wprowadzą taryfikator doceniający dodatkowo takich kierowców, 10 tyś za głupotę powinno wystarczająco boleć.
Niech jak najszybciej wprowadzą taryfikator doceniający dodatkowo takich kierowców, 10 tyś za głupotę powinno wystarczająco boleć.