UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

21-mu mężczyznie? To nieodpowiedzialny gówniarz a nie mężczyzna. Bolida pewnie tatuś kupił, a prawko ma pewnie też od niedawna. Zero myślenia. Wg mnie to ponowny egzamin.


Anuluj