Skakali po aucie, bo wyrzucono ich z imprezy

17
12.11.2017
Skakali po aucie, bo wyrzucono ich z imprezy
Policjanci prewencji zatrzymali wczoraj (11 listopada) dwóch pijanych 17-latków, którzy są podejrzani o uszkodzenie osobowego opla. Straty, jakich dokonali oszacowano na blisko 2 tysiące złotych. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Około godziny 21 policjanci prewencji interweniowali przy ulicy Niborskiej w Elblągu. Tam zatrzymali dwóch pijanych 17-latków, którzy uszkodzili zaparkowanego opla vectrę. Wcześniej młodzi mężczyźni zostali wyrzuceni z imprezy, na której się awanturowali. Wyładowali swoją złość na aucie. Skakali po nim i go kopali. Uszkodzili przednią szybę i wgnietli maskę. Straty, jakich dokonali oszacowano na blisko 2 tysiące złotych. Obydwaj zostali zatrzymali na gorącym uczynku. Trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Matołki wyklęte. ..
Ta_Leż (2017.11.12)

info

9  
  1
Rodzice zabulą za straty i tyle z tego będzie. Powinni dostać odróbkę i podczas np. przerzucania gnoju na farmie będą mieli czas na przemyślenia.
kkkkkk1 (2017.11.12)

info

15  
  0
Ro. .. bał bym tych kmiotków, gdyby na mnie trafili.
Hegemon (2017.11.12)

info

8  
  2
Szczerze mówiąc to wcale się nie dziwię, że coraz więcej czubków przy tak biernej postawie policji. A tak w ogóle to, gdzie oni się pochowali? Nigdzie ich nie widać, to i każdy robi na co ma ochotę.
(2017.11.12)

info

9  
  3
W takich przypadkach sąd 24 godzinny. Poniesienie kosztów naprawy, kosztów samochodu zastępczego, zadośćuczynienie pieniężne dla właściciela auta za straty moralne i 200 godzin czyszczenia kibli w szkole w której się uczą.
Niemakarydlade...li (2017.11.12)

info

19  
  0
Powinni mieć przymusowo wytatuowane na czole barwy Lechii Gdańsk i obowiązkowo stawić na następnym meczu Olimpii Elbląg na trybunach Olimpii. Wtedy się przekonamy jakie z nich chojraki.
(2017.11.12)

info

1  
  3
milicja lapie dziadkow na skuterach i babcie handlujace pietruszka:)) a obok na rynku kolesie sprzedaja fajki z rosjii ze az pieknie i ich dziwnie nie lapia???!!! Pewnie wada wzroku. .. W sumie mam to w du. .pie ale nie jest to uczciwe?? Pewnie cos z tego naja bo to smiech ze wszyscy o nich wiedza oprocz milicji. .. Takie miasto
cotukomentowac (2017.11.12)

info

8  
  2
Interesujące jest to, że każdy przypadek zdziczenia pobudza fantazję tzw. "sędziów". Jeden by przypalał ich na wolnym ogniu, drugi zatrudniłby dożywotnio przy przerzucaniu gnoju, trzeci tatuowałby im na czole znaki klubowe. Inny wyzywa ich od kmiotków, czubków, matołków. Czy to znaczy, że "sędziowie" to sami przeszli? Czy to tylko prymitywna wyobraźnia.
(2017.11.12)

info

1  
  5
kary zadnej oczywiscie nie bedzie, choc sprawa jasna, choc nie przepadam za Pis, ale wielu sedziow aż się prosi o reforme Ziobry.
(2017.11.12)

info

3  
  1
skaczcie do góry jak kangury, skaczcie do góry jak kangury.
scyzoryk (2017.11.13)

info

1  
  0