UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
milicja lapie dziadkow na skuterach i babcie handlujace pietruszka:)) a obok na rynku kolesie sprzedaja fajki z rosjii ze az pieknie i ich dziwnie nie lapia???!!! Pewnie wada wzroku. .. W sumie mam to w du. .pie ale nie jest to uczciwe?? Pewnie cos z tego naja bo to smiech ze wszyscy o nich wiedza oprocz milicji. .. Takie miasto
cotukomentowac