17
12.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystkiemu winna jest bierna postawa Policji, czyli na zasadzie mam to gdzieś !!! Skoro jest tylu "sędziów" jak napisał poprzednik, to jak myślisz dlaczego? Wiesz dlaczego, bo mamy instytucję zwaną "Policją" i oni powinni być "sędziami", żeby nie dochodziło do takich incydentów. Przykładów na złe funkcjonowanie Policji jest tak wiele, że nie sposób tu wszystkich wymienić.
(2017.11.13)

info

0  
  0
A kto małolatom sprzedał gorzałkę? Kto polewał? Sprawa bardzo rozwojowa, przewidziane dalsze zatrzymania!
(2017.11.13)

info

1  
  0
dajcie tu jakąś muzyczkę
(2017.11.13)

info

0  
  0
pokolenie 500+
(2017.11.13)

info

0  
  1
mi patologia okopała samochód, a "mądry " policjant dziwił się o co mi chodzi skoro samochodem mogę jeździć, więc po co zgłaszam im przestępstwo i wskazuje sprawce, którego zresztą na miejscu zdarzenia spisali jego równie "mądrzy" koledze. Dla nich to wielki problem, ponieważ nie potrafią dobrze zinterpretować dwóch zdań z kodeksu.
gghgdn (2017.11.13)
właśnie kto gnojkom sprzedał alkohol. ????
(2017.11.14)

info

1  
  0
@gghgdn - Czyż nie jest potrzebna reforma w Policji? Jak myślisz? Bo moim skromnym zdaniem jest również bardzo potrzebna jak i sądowa!
(2017.11.14)