UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

milicja lapie dziadkow na skuterach i babcie handlujace pietruszka:)) a obok na rynku kolesie sprzedaja fajki z rosjii ze az pieknie i ich dziwnie nie lapia???!!! Pewnie wada wzroku. .. W sumie mam to w du. .pie ale nie jest to uczciwe?? Pewnie cos z tego naja bo to smiech ze wszyscy o nich wiedza oprocz milicji. .. Takie miasto

cotukomentowac