UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze mówiąc to wcale się nie dziwię, że coraz więcej czubków przy tak biernej postawie policji. A tak w ogóle to, gdzie oni się pochowali? Nigdzie ich nie widać, to i każdy robi na co ma ochotę.


Anuluj