UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze mówiąc to wcale się nie dziwię, że coraz więcej czubków przy tak biernej postawie policji. A tak w ogóle to, gdzie oni się pochowali? Nigdzie ich nie widać, to i każdy robi na co ma ochotę.
Szczerze mówiąc to wcale się nie dziwię, że coraz więcej czubków przy tak biernej postawie policji. A tak w ogóle to, gdzie oni się pochowali? Nigdzie ich nie widać, to i każdy robi na co ma ochotę.