UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kary zadnej oczywiscie nie bedzie, choc sprawa jasna, choc nie przepadam za Pis, ale wielu sedziow aż się prosi o reforme Ziobry.
kary zadnej oczywiscie nie bedzie, choc sprawa jasna, choc nie przepadam za Pis, ale wielu sedziow aż się prosi o reforme Ziobry.