UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kary zadnej oczywiscie nie bedzie, choc sprawa jasna, choc nie przepadam za Pis, ale wielu sedziow aż się prosi o reforme Ziobry.


Anuluj