UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
DK22 to patologia!!! W godzinach szczytu codziennie, ale to k##wa codziennie jakiś oszołom wyprzedza na podwójnej/zakręcie, albo na czołówkę. Policji ZERO, za Jegłownikiem w stronę Elbląga patologia drogowa kwitnie, tylko się zastanawiam, kiedy będę miał pecha i to ją zginę na tej drodze przez jakiegos upośledzonego rajdowca
Goscc