Wybrany wątek opinii

ty z komentarza wyżej. .życze ci zebyś zd. e. c. hl ze wszystkimi możliwymi plagami w d. \/p. e :)
(2019.03.15)
A ja życzę tobie żeby ten którego tak zaciekle bronisz spotkał cię przechodzącego przez jezdnię. Obaj zrobicie przysługę światu.
Karać,karać (2019.03.15)
@Karać,karać - ja jezdzę autem a nie chodze na piechote .na piechotę to ja mogę biegać robiąc cardio albo na siłowni spalac. ..
(2019.03.15)
"ty z komentarza wyżej. .życze ci zebyś zd. e. c. hl ze wszystkimi możliwymi plagami w d. \/p. e :" -to do Ciebie wróci. Nie życz innym źle.
(2019.03.18)
Powrót do komentarzy