Wybrany wątek opinii
ty z komentarza wyżej. .życze ci zebyś zd. e. c. hl ze wszystkimi możliwymi plagami w d. \/p. e :)
Do moderacji
Odpowiedz
6
24
A ja życzę tobie żeby ten którego tak zaciekle bronisz spotkał cię przechodzącego przez jezdnię. Obaj zrobicie przysługę światu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
@Karać,karać - ja jezdzę autem a nie chodze na piechote .na piechotę to ja mogę biegać robiąc cardio albo na siłowni spalac. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
"ty z komentarza wyżej. .życze ci zebyś zd. e. c. hl ze wszystkimi możliwymi plagami w d. \/p. e :" -to do Ciebie wróci. Nie życz innym źle.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1