UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DK22 to patologia!!! W godzinach szczytu codziennie, ale to k##wa codziennie jakiś oszołom wyprzedza na podwójnej/zakręcie, albo na czołówkę. Policji ZERO, za Jegłownikiem w stronę Elbląga patologia drogowa kwitnie, tylko się zastanawiam, kiedy będę miał pecha i to ją zginę na tej drodze przez jakiegos upośledzonego rajdowca
Goscc