UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Karać,karać - ja jezdzę autem a nie chodze na piechote .na piechotę to ja mogę biegać robiąc cardio albo na siłowni spalac. ..
@Karać,karać - ja jezdzę autem a nie chodze na piechote .na piechotę to ja mogę biegać robiąc cardio albo na siłowni spalac. ..