UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Goscc - A wiesz dlaczego tak jest ? Bo zawsze ktoś się znajdzie kto jedzie 60km/h całą trasę. Ba nawet na ograniczeniu 50 wyprzedzi bo tempomat a za nim drugi na ogonie albo co najlepsze tir. Dlatego jest tam patologia bo każdy się irytuje.