UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zawsze mówiłem że to lumpenproletariacka mieścina i gdyby nie niemieckie korzenie suwereni mieszkali by w szałasach i zajmowali się zbieractwem a nie pracą. .. ..
AMalejużniekoniecznie
zawsze mówiłem że to lumpenproletariacka mieścina i gdyby nie niemieckie korzenie suwereni mieszkali by w szałasach i zajmowali się zbieractwem a nie pracą. .. ..
AMalejużniekoniecznie