UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zawsze mówiłem że to lumpenproletariacka mieścina i gdyby nie niemieckie korzenie suwereni mieszkali by w szałasach i zajmowali się zbieractwem a nie pracą. .. ..

AMalejużniekoniecznie

Anuluj