UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja się pytam po co ten koleś fikał ? Co mu pies przeszkadzał ? Jeżeli ten pies nie lubi innych psów to trzeba razem się zebrać i iść na skargę na policję. Ktoś gdzieś pisał że ten pies nie jest groźny dla ludzi ale bojowy do innych psów. Czy ten przechodzień szedł z psem ? Raczej nie bo nie ma tego w artykule. Czyli chciał kozaczyć. Ale się nadział i oberwał.
Wienio