UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja się pytam po co ten koleś fikał ? Co mu pies przeszkadzał ? Jeżeli ten pies nie lubi innych psów to trzeba razem się zebrać i iść na skargę na policję. Ktoś gdzieś pisał że ten pies nie jest groźny dla ludzi ale bojowy do innych psów. Czy ten przechodzień szedł z psem ? Raczej nie bo nie ma tego w artykule. Czyli chciał kozaczyć. Ale się nadział i oberwał.
Wienio