Pijani rodzice opiekowali się piątką dzieci
fot. (arch. portEl.pl)
Pasłęccy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w Pasłęku. Tam dwoje rodziców „opiekowało się” piątką swoich dzieci. Najmłodsze miało półtora roku. Oboje byli kompletnie pijani. Dzieci trafiły pod opiekę najbliższej im rodziny, a ich rodzice do komisariatu.